צוות VixiV

 סאם רגימוב - מנכ"ל CDR

קצת עליי, ישנם כמה דברים שאני מאוד אוהב בחיי.
אומנות, כתיבה, תכנות, הוראה ופסיכולוגיה.
אני מאמין שעם רצון חזק ויצירתיות פתוחה אפשר להבין אנשים, להתחבר אליהם,
להקשיב להם ולבסוף גם לעזור להם.
בתור אדם עם מוגבלות פיזית (גמדות),
למדתי להעריך את האתגרים הטמונים בדרך. אני יודע את הקושי, אני יודע את האתגרים ולכן אני פה.
על מנת לעזור ולתרום מעצמי לכל לקוח שלנו,
לכל חבר צוות ולכל אדם שזקוק לכך.


אני מודה וגאה על כך שאני חלק ממשפחת VixiV,  
יכול להעניק מהניסיון שלי, מאהבה שלי לאנשים כדי לתרום לזולת
ולאחל לכם את החיים האנרגטיים ביותר.

למענכם תמיד ובאהבה,
סאם רגימוב

 ליטל ליבנה - נטרופתית ראשית

נעים מאוד, המוטו שלי בחיים, לעזור לאנשים להשיג בריאות טובה יותר ולחיות חיים בריאים, ארוכים ומאושרים. אני מאמינה שמשקל גופו של האדם הוא כמו צוהר לבריאות גופו ונפשו. בעזרת הטיפול הנטורופתי שכולל אבחון מעמיק ואימון המכוון באופן אישי לתזונה נכונה ובריאה ויחד עם הקפסולה המהפכנית של VixiV אפשר להגיע למשקל תקין וחיים בריאים ומאוזנים. חשוב לדעת, בשימוש רציף עם VixiV אנו שומרים על משקל תקין לנצח ומקבלים את כל היתרונות של הקפסולה לשיפור ביצועים ועוד. אציין שגם אני השתמשתי ב-VixiV למרות שאני מאוזנת במשקלי, בגופי ובנפשי ומרגישה טוב ביום יום. הקפסולה של VixiV עשתה לי עוד טוב: היא נתנה לי אקסטרה תחושת שובע ורוגע. מעבר לכך, בתקופה שלקחתי את קפסולת VixiV עם כל הצמחים המרוכזים שבה, הרגשתי שהיא ששמרה עלי בפני מחלות ונתנה לי ביטחון לגבי בריאותי בעתיד. קצת עליי- בוגרת המגמה לנטורופתיה במכללת רידמן בירושלים – המכללה הבין לאומית לרפואה משלימה. - יש לי ניסיון רב בעבודה טיפולית הוליסטית המשלבת תזונה, צמחי מרפא, תוספי תזונה, פרחי באך, דמיון מודרך ו- NLP,

אהיה עמכם לכל אורך הדרך לעזור לכם להיות בריאים ולהנות מהחיים.
שלכם,
ליטל ליבנה

 עו"ד תומר ששון - וועדה מייעצת

קצת עליי, הגישה שמאפיינת אותי הינה גישה הדוגלת בכנות, ביחסי אמון בין עורך הדין ללקוח, בתחושת אחריות לגורל התביעה המונחת לפתחם של עורכי הדין ובמתן מענה מקצועי ויסודי המבוסס על ידע וניסיון רב שנים. משרדי עוסק בעיקר בתחום רשלנות רפואית מחלת מקצוע ועוד. אציין שלזכותי מספר רב של פסקי דין חשובים ועקרוניים בתחום דיני הנזיקין. גם אני משתמש ב- VixiV וכחבר בוועדה המייעצת של VixiV התוועדתי לייחודיות של הקפסולה הטבעית והייחודית.

בברכה,
תומר ששון

 יולי לב - מייסד

קצת עליי,
-מנהל פרוייקטים בהנדסה אזרחית - טכניון
-עיצוב אדריכלי - מרכז הבנייה הישראלי
-מגשר מוסמך - לישכת עו״ד
-מפקח בכיר - מפע״ם
-מנהל סיכונים - D&B
-תזונה נכונה ותוספי תזונה - האונברסיטה הפתוחה

סיפורי האישי:
VixiV נוסדה ב-2013 לצרכיי האישיים, הייתי בעל עודף משקל ניכר והייתי נחוש להציל את חיי.
לאחר מחקרים מקיפים ועבודה של 5 שנים עם מיטב בעלי המקצוע בתחום הרפואה הטבעית ולאחר בדיקה מקיפה ויסודית של הנטורופתית הראשית של VixiV הגברת ליטל ליבנה נוצרה הקפסולה המהפכנית, הטבעית והייחודית של VixiV בעלת אפקט הפעולה המשולשת: להורדה במשקל, לשמירה על משקל תקין לשיפור ביצועים, להארכת חיים, לאיכות חיים ועוד…גם אחרי שהורדתי במשקל אני משתמש בקפסולה לשמור על בריאותי מידי יום ביומו 3 פעמים ביום.