מה מתחולל בגופנו עם השימוש היומי והרצוף בקפסולה הטבעית,
הייחודית והמהפכנית של VixiV ?

תחושת שובע

קפסולת VixiV מכילה את שורש צמח הקונג'אק (Konjac) שיש בו סיבים תזונתיים מסיסים במים בעלי יכולת להגדיל את נפחם, בשעה שבאים במגע עם מים בקיבה. בדומה לספוג מיובש, סיבי הקונג'אק מתרחבים פי 10 מגודלם המקורי ומקבלים מרקם צמיגי, ממלאים את מערכת העיכול ויוצרים תחושת שובע גדולה וממושכת. סיבי הקונג'אק ממלאים את הקיבה באופן כזה שמאותת למוח על שובע מוקדם. הסיבים לכאורה יוצרים ג'ל סמיך, הגורם לעיכוב ריקון הקיבה ומאט את שחרור הסוכר למחזור הדם. משקלו המולקולרי וצמיגותו של קונג'אק גלוקומנאן הינם הגבוהים מבין כל הסיבים התזונתיים המוכרים במדע, לפיכך סיב זה מסוגל לספוח מים עד פי 200 ממשקלו.

אנרגיה

בקפסולת VixiV מספר רכיבים מגבירי אנרגיה. הראשון הוא הקינמון, אשר ידוע כתבלין שיכול לעזור לזרימת דם לכל הגוף, ובהמשך לכך להעלאת אנרגיה. כמו כן, הקפסולה מכילה גינג'ר אשר מלא בנוגדי חימצון וחומרים מזינים ויכול להוות תחליף מצוין לקפאין. לבסוף, בפפרין יש תרכובת מיוחדת המשפרת את זרימת הדם בגוף, כך שמתרחשת העברה יעילה יותר של חמצן לאיברים השונים שגורמת לנטרול תחושת העייפות והגברת תחושת האנרגיה.

נמרצות וערנות

הג'ינג'ר שנמצא בקפסולת VixiV תורם לתחושת נמרצות מכיוון שהוא נחשב לשורש ממריץ המגביר את הפעילות המטבולית במוח. מעבר לכך הוא משפר את ספיגת הוויטמינים והמינרלים ואת תפקוד מערכת העיכול, אשר תורמת לתחושת חיוניות כללית רבה יותר. באופן כללי, כאשר מערכת החיסון חלשה ומערכת העיכול אינה פועלת ביעילות, זרם הדם מתאים את עצמו למצב של מתח ועומס ומוביל את הדם לאיברים הדחופים ביותר, תוך הזנחה של איברי העיכול והניקוי. קפסולת VixiV אשר תורמת להצטברות פחותה של רעלים בגופנו ולחיזוק מערכת החיסון מגבירה את הפעילות של איברי העיכול והניקוי, ובכך מפחיתה תשישות ועייפות. כמו כן, הקפסולה מפחיתה את הסיכוי למחלות ודלקות שונות שעלולות לגרום לעייפות כרונית.

ניקוי כלי הדם

בקפסולת VixiV יש מספר מרכיבים אשר תורמים לניקוי כלי הדם: תמצית עלי הזית שהקפסולה מכילה קשורה ברמות יותר נמוכות של סוכר ושומנים בדם, ובכך תורמת לניקוי שלהם. כמו כן, התמצית קשורה בהרחבת עורקים כליליים ובשיפור זרימת הדם. מכיוון שהתמצית מסייעת בניקוי כלי הדם היא מומלצת במצבים של יתר סוכר בדם, לחץ דם גבוה, וסוכרת. מרכיב נוסף שנמצא בקפסולה הוא קינמון אשר יכול להוביל לירידה ניכרת של רמות הסוכר בדם, טריגליצרידים, ו- HgbA1c. הקינמון מסייע גם במניעה של התסמונת המטבולית המאופיינת בשקיעת פלאק שומני בדפנות העורקים וכוללת השמנה בטנית, יתר לחץ דם, יתר כולסטרול וטריגליצרידים כאשר רמות הסוכר גבוליות. לקינמון יתרון משמעותי עבור חולי סוכרת בגלל השיבושים בזרימת הדם הקיימים במחלה. לחומצת השומן CLA השפעה מיטיבה על כלי הדם בכך שמגבירה פירוק של טריגליצרידים בתאי השומן ומעכבת אנזימים שמעודדים אגירת חומצות שומן בתא. CLA נחשבת כמסייעת לעיכוב אנזימים שפועלים לזירוז אגירת חומצות שומן בתא ומעודדים תהליכים של בניית שומנים. כמו כן, היא ממריצה את פעילות הכבד ומעודדת הפרשה של מיצי מרה – תכונה חיונית לשבירה ועיכול של שומנים, ומשפיעה לטובה על וויסות של רמות כולסטרול. האגירה המופחתת של השומן בתאים קשורה בפחות הצטברות של שומנים בכלי הדם ולכן הם נשמרים נקיים.

זרימת דם מיטבית לכל איברי ומערכות הגוף

זרימת דם טובה, חיונית מאוד לבריאות שלנו. שיפור זרימת הדם עוזרת לדם להגיע בקלות לכל איברי הגוף ולספק להם את החמצן והחומרים המזינים שהם זקוקים להם. קפסולת VixiV משפרת את זרימת הדם בגוף מכיוון שהיא מכילה תמצית עלי זית הממריצה את זרימת הדם בעורקים הכליליים. מעבר לכך, הקפסולה מכילה קינמון וכורכומין אשר ידועים כחומרים המשפיעים לטובה על זרימת הדם. הקפסולה ממומלצת במיוחד במצבים המערבים שיבושים בזרימת הדם ומובילים לפגיעה באזורי גוף פריפריאליים, כגון אצבעות הרגליים. החומרים הטבעיים הנמצאים בקפסולה הממריצים את זרימת הדם שומרים על בריאות הדם ומונעים מחלות של כלי הדם.

הורדת הכולסטרול ושאר שומני הדם

קפסולת VixiV מכילה כמה מרכיבים אשר מורידים את רמות הכולסטרול בדם. הראשון הוא צמח הקונג'אק שהסיבים התזונתיים שבו מסייעים לספיחת הכולסטרול ומניעת ספיגתו דרך מערכת העיכול, וכן גורמים להאטה משמעותית בקצב ספיגת הגלוקוז למחזור הדם לאחר צריכת המזון. תמצית עלי הזית בקפסולה מונעת חמצון של כולסטרול, כאשר כולסטרול מחומצן הוא זה שמזיק לכלי הדם וללב. לכן, עלי הזית יכולים להצטרף לרשימת החומרים המגנים על הלב. כורכומין הוא מרכיב נוסף בקפסולת VixiV שהתגלה כחשוב מאוד בשליטה על רמות כולסטרול, מניעת הגעה לרמות גבוהות והפחתתו גם במקרים כרוניים. הכורכומין, מסייע במניעת עליית הכולסטרול בגוף ומסייע גם להפחתת הרמות הגבוהות במהירות וביעילות, גם בקרב אנשים הסובלים מהיפרכולסטרולמיה רצינית. המרכיב הבא הוא הקינמון אשר עשוי להפחית את רמת הכולסטרול הרע (LDL) בדם, וכך להוריד את הסיכון למחלות לב וכלי דם.

הורדת רמת הסוכר בדם

תמצית עלי הזית בקפסולת VixiV מכילה אולפארין (פיטוכימיקל), שזהו חומר שמאזן את רמות הסוכר בדם. מחקרים הראו שיש בעלי עץ הזית תכונה מעכבת חמצון של שומנים בדם והשימוש בהם מסייע בהורדת רמות סוכר גבוהות בדם. בדומה לכך, הקינמון שנמצא בקפסולה, מווסת את רמות הסוכר בדם, אך מעבר לכך – הוא נמצא כאמצעי למניעת עמידות לאינסולין, אחד מגורמי הסיכון המרכזיים להתפתחות סכרת מסוג 2. הקפסולה מכילה גם את צמח הג‘ימנמה, אשר מאזן את רמות הסוכר בדם בצורה מהירה ולכן עוזר לגוף לא לרצות לצרוך את הסוכר המזיק לנו. החומר הפעיל בצמח הג'ימנמה קרוי חומצות ג'ימנמיק. חומצות אלה ידועות כאנטי סוכרתיות ונוגדות דלקות. המחקרים על הצמח מצביעים על העובדה ששימוש לטווח ארוך בעלים שלו מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם. כמו כן נמצא כי השימוש בצמח מנטרל את הטעם המתוק בפה, מאחר והחומצות פועלות כמווסתות וכתחליף לסוכר.

אנטי אייג׳ינג

בקפסולת VixiV שלושה צמחים נוגדי דלקת וחמצון שהוכחו מחקרית כתורמים לבריאות העור ומסייעים לעיכוב תהליך ההזדקנות שלו: כורכום, זנגביל ופפרין. שלושת הצמחים הללו מכילים פוליפנולים שהם חומרים שמיוצרים ע"י הצמחים במטרה להגן על הצמח מפני נזקי הקרינה האולטרה סגולה, נזקי חמצון ומזיקים. מחקרים על בני אדם מראים שפוליפנולים משפיעים עלינו בצורה דומה. הכורכום והזנגביל הם נוגדי דלקת ונוגדי חמצון אשר מגנים על העור מהנזקים של קרני השמש. השילוב של הפפרין בקפסולה הוא חשוב בהקשר של אנטי אייג'ינג בגלל היכולת שלו לעכב את הפרשת הצמחים האחרים מן הגוף, ובכך לאפשר להם לפעול זמן רב יותר כנגד נזקי קרינה אולטרה סגולה.

חיזוק מערכת החיסון

קפסולת VixiV מכילה רכיבים אשר מחזקים את מערכת החיסון ומונעים מחלות. הקינמון בקפסולה עשיר בנוגדי חמצון, מה שהופך אותו לתבלין מצוין בחיזוק מערכת החיסון ובטיפול במחלות חורף. כמו במקרים רבים, בשילוב עם תבלינים וצמחי מרפא אחרים מתקבל טיפול חזק יותר. למשל שילוב של קינמון עם כורכום, רכיב שגם נמצא בקפסולת VixiV, ייתן פתרון עוצמתי עוד יותר לדלקות והתקררויות. בנוסף, ישנן עדויות מחקריות ליעילות של חומצת שומן CLA בהפחתת דלקתיות וחיזוק מערכת החיסון.

מניעת מחלות דלקתיות

קפסולת VixiV מונעת מחלות דלקתיות בזכות מרכיביה השונים. תמצית עלי הזית בקפסולה פועלת כנגד רשימה ארוכה של מחלות חיידקים, וירוסים ופטריות. למשל, הרפס לסוגיו השונים, אבעבועות פרה, דלקת ויראלית של המוח, דלקת שריר הלב, סוגי שפעת רבים, הפטיטיס B, דלקת ריאות, שחפת, זיבה, מלריה, מחלת דנגי, בקטרמיה, ודלקות בשיניים, אוזניים, דרכי שתן ודלקות שאחרי ניתוחים. הכורכומין ידוע בספרות המקצועית כנוגד דלקת, בעיקר במצבים של דלקת מפרקים ניוונית (OA), ומחלות מעיים דלקתיות. באופן כללי הכורכומין פועל כנוגד דלקת כרונית, הנוצרת כתוצאה מגורמים רבים ושונים באורח החיים המודרני שלנו. הקינמון הוא רכיב נוסף בקפסולה עם תכונות אנטי דלקתיות, מחממות וממריצות דם. ביכולתו להילחם בזיהומים ולעודד ריפוי טוב של הרקמות. צמח נוסף הוא הג'ינג'ר, אשר משפיע באופן מיטיב בטיפול במצבים דלקתיים של השלד. נוהגים להשתמש בו לטיפול בדלקת מפרקים ניוונית ודלקת מפרקים ראומטית. לבסוף, לפפרין אשר נמצא בקפסולה יכולות נוגדות דלקות. החומר שבפפרין מונע יצירת פרוסטגלנדין מעורר דלקות, גם במינונים מאוד נמוכים. בכך נמנעים מצבים דלקתיים וכאבים בשל דלקת, וכן הפחתה של דלקת במידה וכבר התפתחה.

שריפת שומנים מוגברת

קפסולת VixiV מכילה את צמח הג‘ימנמה אשר מאזן את רמות הסוכר בדם בצורה מהירה ובכך עוזר לגוף לא לרצות לצרוך את הסוכר המזיק. בכך מורידים את הצורך והתשוקה לאוכל מתוק ומעודדים את חילוף חומרים ותורמים לשריפת שומנים. ברפואת הצמחים המסורתית והמודרנית הוא נחשב כצמח בחירה לטיפול במחלת סוכרת מסוג 2. רכיב נוסף בקפסולה אשר מסייע לשריפת שומנים היא חומצת השומן CLA, מפני שנחשבת כמסייעת לעיכוב אנזימים שפועלים לזירוז אגירת חומצות שומן בתא ומעודדים תהליכים של בניית שומנים. הCLA ממריץ את פעילות הכבד ומעודד הפרשה של מיצי מרה – תכונה חיונית לשבירה ועיכול של שומנים. וכן משפיע לטובה על וויסות של רמות כולסטרול.

הורדת החשק למתוק

בקפסולת VixiV מספר רכיבים התורמים להרזיה מכיוון שהם מפחיתים את החשק למתוק. כשהגוף אינו עמוס ברעלים כתוצאה מהאכילה של הסוכרים, הגוף מצליח לפנות אותם מרקמת השומן (שם הם מאוחסנים כשיש עומס יתר) והירידה במשקל נעשית קלה הרבה יותר. הקינמון למשל, ידוע כתבלין שמפחית את הדחף למתוק ומוביל לאכילה של מזון שהגוף מצליח לפנות טוב יותר את הרעלים. כך היציאות משתפרות וישנה ירידה טבעית במשקל. צמח הג'ימנמה הנמצא בקפסולה הוא צמח המיועד לטיפול בכמיהה לאוכל מתוק. מחקרים מצאו שהצמח תורם להפחתת תיאבון ע“י הפגת תחושת הטעם המתוק בפה. נמצא שלאחר לעיסת עלי הצמח, או טפטוף של טיפה אחת מתמצית הצמח על הלשון, הוא גורם למאכלים מתוקים כמו סוכר ושוקולד לאבד את מתיקותם ומקנה להם טעם של חול. מצב זה מדגים את יכולתה המופלאה של הג‘ימנמה ואת פעילותה האנטי סוכרתית.

הורדת סטרס

קפסולת VixiV מכילה כוכורמין אשר יעיל כנגד לחץ וחרדה. המחקרים מראים שהכורכומין יעיל במצבים אלה מכיוון שהוא גורם לאיזון של חומרים במוח הקשורים בהפחתת סטרס כמו סרוטנין, דופמין, גְּלוּטָמָט ונוראדרנלין. בנוסף, חומצות שומן הן מאוד חשובות לתפקוד תקין של מערכת העצבים, ולכן חומצת השומן CLA שבקפסולה יכולה לסייע למוחנו לווסת את הסטרס. חשוב לזכור שסטרס אשר נמשך לאורך זמן עלול להביא למצב של מחסור בוויטמינים ומינרלים רבים אשר הגוף זקוק להם. לכן, אם תקלעו למצב של סטרס נטילה יומיומית של קפסולת VixiV תבטיח לכם כי תשלימו את החסרים התזונתיים שעלולים להיגרם כתוצאה מהסטרס.