Section

שיטת VixiV


שיטת VixiV היא שיטה פסאודו-מדעית הוליסטית שנוסדה בשנת 2013 ע״י יולי לב להצלת חייו.השיטה מתאימה לכלל האוכלוסייה בישראל ובעולם, גם לאנשים בעלי משקל תקין והיות והשיטה משפרת את ביצועיהם.
מטרתה לאבחן ולטפל באופן טבעי והוליסטי בצרכים של הסובלים מבריאות לקויה, מערכת חיסון חלשה, עודף משקל לרבות באלו הסובלים מהשמנה כרונית ועוד..וכמו שמצויין לעיל משפרת את בריאותם של אנשים רזים.
השיטה מועילה במיוחד ולא רק למטופלים אשר חוו אכזבות, אלו שניסו את כל שיטות ההרזיה הקיימות ולא הצליחו לסגל לעצמם דרך חיים שתגרום להם להישאר במשקל תקין ובריאות טובה לנצח !

שיטת VixiV אינה עוד דיאטה, שיטת VixiV היא דרך חיים חדשה ! 

השיטה של VixiV מוכחת ומייתרת לכאורה, לצרוך כדורים שחלקם כימיים שייתכן שפותרים סימפטום מסוים ולא את כל הבעיה בגופנו ולעתים יוצרים בעיות אחרות, וכן לאלו הרוצים להימנע מניתוחים בריאטריים שלכאורה מסכני חיים ! 
השיטה של VixiV דוגלת בהתנהלות על פי עיקרון משולש החיים - החדרת המודעות לציבור שבריאותנו, תיפקוד גופנו, מחלותינו הינן חלק בלתי נפרד מהתנהלותנו עם בני המשפחה שלנו והסביבה הקרובה אלינו (משפחה), המזון שאנו אוכלים (בריאות) וכיצד אנו מנהלים את חיינו (זמן) ? 
בעת שאנו מייצבים את משולש החיים שלנו מובטחת לנו בריאות, אריכות ימים באיכות חיים ! 
השיטה של VixiV נכללת בתחום הרפואה האלטרנטיבית ושייכת למקצועות הטיפול האלטרנטיבי. 
חשוב להדגיש שמיום ליום גדל מספר האנשים החיים לפי הגישה הייחודית של VixiV.   

גללו הצידה כדי לצפות בכל המשך השלבים

משולש החיים לפי שיטת VixiV:

 ♻️ בריאות ♻️ משפחה ♻️ זמן 
שיטת VixiV מבוססת על ההבנה שאלו שלושת הנכסים החשובים לנו ביותר בחיים ובעת שאנו שואפים ומתמידים לפתרונם אנו נמצאים כל הזמן במגמת שיפור לחיי בריאות, רוגע, שלווה והגשמה. מדוע? 
1. בריאות - ככל שאנו בריאים אנו יכולים לעשות את כל מה שאנו רוצים ומניין שנות חיינו ככל שהשנים 
חולפות הוא יתרון עצום היות שאנו צוברים יותר ויותר ניסיון חיים שיכול לקחת אותנו להצלחות רבות במגוון תחומים. 
בחיינו חווינו כישלונות והצלחות וכעת אנו עם ניסיון עשיר שיגרום לנו לטעות פחות ולהגיע ליותר ויותר הצלחות ! 
יש חשיבות גדולה מאוד למשקל גופנו, ראו מחשבון BMI למשקל תקין. 

מחשבון זה מאפשר לנו לברר מה ה- BMI שלנו, מדד מסת הגוף (Body Mass Index) המאפשר למדוד את היחס בין משקל הגוף לגובה. 
התוצאה מלמדת על היחס (פרופורציה) בין הגובה למשקל של הנבדק. 
מדד זה משמש כלי למדידת עודף ותת-משקל ועל ידי כך לאבחן התפתחות בעיות בריאות הקשורות לעודף משקל/תת משקל. 
2. משפחה וחברים - זה לא סוד, זו עובדה ידועה שמשפחה וחברים מאוחדים מחוברים ותומכים, הינה נכס גדול בחיינו, כבוגרים ככל שנתמוך במשפחתנו ובחברינו, נעצים אותם, נחזק את משפחתנו, חברינו וסביבתנו לאחווה ואושר כך נהיה פנויים להגשים את עצמנו. 
3. זמן - הינו הנכס השלישי בחשיבותו, לאחר שדאגנו לשני ה״נכסים״ הראשונים אנו משוחררים ופנויים לעשות ככל העולה על רוחנו ואין דבר שימנע זאת מאיתנו. 
השיטה של VixiV גורמת לנו לשנות את גישתנו לחיים מ״קצה לקצה״.  

היסטוריה:

מפתח ומייסד שיטת VixiV יולי לב סבל כל חייו מהשמנה כרונית שגרמה לפגיעה קשה באיכות חייו. 
כתינוק שמן, ילד שמן ובוגר שמן יולי חווה קושי עצום בהשתלבות בחברה, יולי כתינוק היה ה״תכשיט״ של אימו ואת כל האהבה שהיתה חסרה לה בילדותה העניקה ליולי דרך המזון, אימו לא הבינה את ההשלכות והנזק שהיא גורמת לבנה ולאחר שהיה מקיא מעודף מזון היתה ממתינה קצת וממשיכה להאכילו... 
בעצם ללא ידיעתה גרמה אימו של יולי להשמנה הכרונית של בנה. 
יולי כבעל משקל עודף גבוה מאוד היה בלתי מקובל בסביבתו. המשקל העודף גרם לו לקשיים בלימודים (חוסר ריכוז, תשישות), כתוצאה מכך ועל מנת לקבל תשומת לב מהסביבה הוא הפך לילד מופרע שנענש על ימין ועל שמאל ושסבו הקשיש נאלץ לבוא מידי פעם לחדרו של מנהל בית הספר בכדי לקחת את תיק ספריו שהוחרם כתוצאה ממעשיי הקונדס שלו. 
יולי סבל מאוד כילד מלעג ודחייה של הילדים בסביבתו, לרבות דחייה חברתית. 
יולי ביצע עשרות ניסיונות להורדה במשקל שכשלו, הניסיון הראשון התבצע בגיל 16 אומנם הצליח, יולי אכל כל היום בננות והשיל 20 ק״ג ממשקלו והחליט להתנתק מסביבת המשפחה והמגורים במרכז הארץ לפנימייה צבאית בצפון הארץ. 
המשקל התקין של יולי החזיק מעמד מספר שנים בודדות וכשסיים שרות קבע בחיל האוויר משקלו עלה מיום ליום עד שבשיאו עבר את ה-130 ק״ג, וביחס לגובה (172) שלו הוא היה ״עגול״. 
במהלך השנים סבל יולי מכל המחלות הנובעות מההשמנה הכרונית, כולל דום נשימה בשינה (חסימתי) ציטוט מדו״ח בדיקת שינה : ״נצפו 333 הפסקות נשימה חסימתיות בנות 10-50 שניות, בצפיפות של 67 לשעה״. 
הרפואה הקונבציונלית סיפקה ליולי מכשיר CPAP שעמו הוא היה הולך לישון. דמיינו לכם איך זה לישון עם מסיכה מסורבלת על הפנים כל לילה ולילה ומכונה המזרימה אויר בלחץ, מכונה מגושמת ורעשנית הנקראת סיפאפ. 
יולי היה מטופל במרפאת דיאטה, התמיד לעשות ספורט פעמיים בשבוע, קנה ארוחות דיאטה, התנסה בכל דבר שיאפשר לו להוריד במשקל. 
יולי ניכשל פעם אחר פעם ולעולם לא הצליח גם לרדת במשקל, גם לשמור על משקל קבוע וגם להיות בריא ! 
לעיתים יולי הצליח להוריד ממשקלו - השמירה על משקל התקין נמשכה מספר חודשים ושוב יולי חזר להשמין והמשקל אף היה יותר גבוה ממשקלו שקדם לדיאטה.  

הרפואה הקובצניונלית:

הרפואה הקובנציונאלית ״העניקה״ ליולי כל יום כ-30 כדורים להורדת השומנים, לחץ הדם, הסוכר, לתפקוד 
בלוטת התריס, לשיפור הריכוז, לדילול הדם, לכאבי שרירים, כדורי נרבן, פבוקסיל, גינקוסן ועוד...חייו היו 
בלתי נסבלים וכל הזדמנות במהלך היום היה יולי מנמנם מחוסר היכולת שלו לתפקד כאדם נורמלי. 
היו תקופות בחייו של יולי שהוא נעזר בכיסא מתקפל שהיה לוקח עמו לכל מקום היות ואת משקלו הרב רגליו לא נשאו והוא נאלץ לשבת מידי מספר דקות. 
בשנת 2007 בחן יולי את האפשרות לעשות ניתוח להצרת הקיבה ע״י טבעת, ככל שיולי התעמק בדבר כך התברר לו שהוא גוזר על עצמו נזק בלתי הפיך לגופו ולנשמתו; יולי חפץ חיים, איש נהנתן שאוהב את מטעמי החיים ! 

המהפך של יולי:

האירוע פורץ הדרך בחייו של יולי אירע בשנת 2013 לאחר שחזר מחופשת זלילה בתיאלנד...יולי ששקל בתקופה זו מעל 105ק״ג עלה בחופשתו שנמשכה כ-3 שבועות כ-15 ק״ג ל-120 ק״ג ובשובו ארצה התלונן על קשיי נשימה ומצבו הבריאותי הדרדר ! 
יולי החליט לעשות מעשה קיצון, לפעול אחרת שמנגד עיניו עמד משפטו של הגאון היהודי אלברט איינשטיין: ״אי שפיות היא לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות״. 

מפתח השיטה:

השיטה פותחה על ידי יולי לב בסיוע מומחים לאחר שחווה עשרות דיאטות, שנים של תסכול ועלייה וירידה במשקל של 500 קילו ממשקלו במעגלים שחוזרים על עצמם ומעל יובל שנים. 
לאור כל הניסיונות שצבר יולי מעשרות שנות תסכול, סבל, אכזבה, איכות חיים ירודה ונטילת כ-30 כדורים ביום שהפכו את חייו לבלתי נסבלים. 
יולי בשובו מחופשת זלילה בתיאלנד (2013) היה נחוש לפצח אחת ולתמיד את הסיבות למחלה הכרונית הזו של ההשמנה הכרונית ולמצוא את הדרך להתמודד עמה ! 
יולי החליט לפעול הפעם בדרך שונה לחלוטין, הוא נטש את הרפואה הקובנציונלית והחליט לסלול לעצמו דרך שונה לחלוטין. 

מהמקורות:

במהלך מחקרו מצא יולי חיזוק לדרכו השונה בספר הספרים - התנ״ך. 
בספר בראשית פרק א׳ פסוק כ״ט, כתוב - ציטוט: ״ויאמר אלוהים, הנה נתתי לכם את כל עשב זורע זרע אשר על פני כל הארץ, ואת כל העץ אשר בו פרי עץ, זורע זרע: לכם יהיה, לאוכלה״. 

פיתוח השיטה:

יולי הקדיש שבע שנים מחייו ובכלל על מנת למצוא את הדרך, השיטה השונה והמהפכנית בגישתה תוך כדי שהוא נעזר בעצות מפרופסורים, חוקרים, מחקרים, מחקר מעמיק שנעשה עבורו במיוחד של אוכלוסיית ארה״ב, חבירה לרפואה האלטרנטיבית יחד עם הגב׳ ליטל ליבנה שהינה הנטרופטית הראשית והמוסמכת של VixiV ולמידה עצמית תוך כדי ניסוי וטעייה (Trial And Error) שארכה שנים רבות כולל רקיחת צמחי מרפא מאושרים על ידי ה-FDA (משרד הבריאות האמריקאי). 
במשך כ-18 חודשים ארכו הניסיונות למציאת תמהיל הרכיבים הנכון מהטבע שיחוללו את השינוי ושמינון הרכיבים יאפשר תוצאה אפקטיבית מחד ויכולת שתייה מאידך. 
יולי ביצע שינוי מהותי בסוג המזון שאכל ובתוספת המשקה הייחודי שרקח לעצמו מצמחי מרפא לרבות הקפדה על מועדי הזמן לצריכת המזון התחיל המהפך הגדול, יולי השיל כל חודש בין 2 - 4 ק״ג ממשקלו - זו לא היתה עוד דיאטה, זו היתה דרך חיים אחרת - שונה לחלוטין ! 
זו היתה שיטה חדשה, שיטת VixiV לחיים בריאים הכוללת תזונה בריאה ולא מעובדת בעיקרה שיולי ניזון ממנה אשר סייעה לגופו ל״תקן״ את עצמו. 
הפעולות שיולי ביצע כללו אכילה ככל האפשר של מזון מהטבע (לא מעובד) ורקיחת משקה טבעי מהחומרים האיכותיים הקיימים בטבע שברפואה ההרבליסטית העתיקת יומין (שימוש בצמחי מרפא) שימשה מליוני אנשים מאז ועד היום לחיות חיים בריאים, שלמים וארוכים. 
צמחי המרפא שיולי רקח והשתמש באדיקות 3 עד 4 פעמים ביום חוללו בגופו וחוללו אצל המשתמשות והמשתמשים הרבים את השינויים הבאים: 
תחושת שובע, שיפור ביצועים פיסיולוגיים וקוגנטיביים, הורדת מתחים, חשקים למתוק, לפחמימות, שיפור, ערכי הסוכר בדם, שומנים בדם, לחץ דם, אנטי אייג׳נינג, הגברת פעילות של חילוף החומרים בגוף, חיזוק מערכת החיסון, הורדת הסטראס ועוד... 

דרישות הצרכנים:

בסיום המחקר התברר שהמשתמשות והמשתמשים מעדיפים שהחומרים שהיו באבקה יונגשו להם לנוחות שימוש בכמוסה וכך נעשה, הכמוסות הייחודיות של VixiV מיוצרות במפעלים מאושרים על ידי משרד הבריאות בעלי אישורי ייצור ותקני G.M.P מחמירים ומפעל נוסף בעל אישור של ה-.FDA 
ריכוז גבוה (EX) של החומרים הטבעיים בכמוסה שהינם לכאורה גורמים לתחושת שובע, איזון סוכרים וחשק למתוק ולפחמימות, נוגדי דלקת וחמצון, מחזקים את מערכת החיסון, שיפור זרימת הדם, אנטי סרטניים, מורידים סטרס ועוד... 
הכמוסה של VixiV הינה כמוסת על מהפכנית, ייחודית ופורצת דרך המכילה 8 רכיבים; 7 רכיבים משובחים בריכוז אפקטיבי ובהרמוניה + חומצת שומן לינואלית מוצמדת שמחקרים לגבי החומרים וחומצת שומן מוכיחים שהם מעניקים יתרונות רבים למשתמשות ולמשתמשים לבריאות, אריכות ימים באיכות חיים ועונים על כל צרכיהם ! 
מעל 86% מהצרכנים הביעו שביעות רצון מהשימוש בכמוסה. 

הכשרה:

הסמכה לטפל בשיטת VixiV ניתנת למועמדות/ים שעברו וועדת קבלה והצטרפו למכללה של VixiV וסיימו בהצלחה את תוכנית הלימודים של VixiV הכוללים לימודיים עיוניים ומבחני מעבר להסמכה ב-3 דרגות הכשרה שלאחריהם יעברו הכשרה מקצועית עם מטופלים בליווי אישי ובהנחיית הנטרופתית הראשית של VixiV הגב׳ ליטל ליבנה, הנטרופתית ראשית ומוסמכת של VixiV.

אבחון וטיפול על פי השיטה:

שיטת VixiV המוצגת במנשר זה הינה על פי ניסיונו האישי של המייסד ואינה תחליף לייעוץ רפואי ובכלל. 
השיטה מתאימה לאבחון ושימוש החל מגיל 12 בהשגחת מבוגר ועד הגיל השלישי ובכלל. 
איננו מתיימרים לייחס לשיטת VixiV סגולות ריפוי כלשהן ולגמול חולים ממחלות ובעיות רפואיות. 
המידע בשיטת VixiV מתבססת על כמוסה טבעית של צמחי מרפא המבוססים על מחקרים, ספרות מדעית ורפואה אלטרנטיבית וכפי שחווה המייסד והמשתמשים בשיטה ובכמוסה. 

VixiV חרטנו על דגלנו לפעול יחד עם אנשים עם מוגבלויות:

בתהליך הייצור, השרות ותמיכה בלקוחות אנו עושים זאת יחד עם אנשים עם מוגבלויות - אנו מוקירים 
לאנשים נפלאים אלו על מסירותם הרבה תוך ירידה לפרטים הקטנים ועל נתינה אינסופית לאירגון ותמיכה ללא ליאות להצלחת המשתמשים בכמוסות VixiV.  

VixiV שייכות לקהילה:

אנו כולנו ב- VixiV פועלים לטפל ולהעניק את שיטת VixiV ללא תמורה לאנשים שידם אינה משגת להיות צרכניי VixiV לרבות בני נוער ובוגרים בגישה אלטרואיסטית ע״מ לחולל שינוי בחייהם לפריצת דרך בסיוע של ועם קהילה תומכת של מתנדבים.